K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na serveru AVÍZO.cz. Rozumím

Nápověda


Vitrína, knihovna s řezbovanou výzdobou.

Cena: 14 900 Kč

Starožitná vitrína byla vyrobena ve stylu Ludvíka XV. přibližně v 50. letech minulého století. Výzdoba je tvořena ornamentálními řezbami na přední straně i na rozích vitríny a předních nožkách. Prosklená jsou pouze horní dvířka. Ozdobné dřevěné mřížky na předních sklech jsou plasticky tvarované. Dolní dvířka jsou zdobeny řezbami, stejně jako spodní hrana vitríny pod nimi a řezbovaná je také ozdobná chocholka nahoře. Horní část je členěna dvěma dřevěnými policemi a vespod je police jedna. Police jsou olepeny nahoře samolepicí textilní červenou tapetou, dole tapetou běžnou.
Vitrína byla v minulosti užívána reprezentativně pro vystavení osobní sbírky porcelánu. Je zachovaná v původním vcelku dobrém stavu.
Kování, stejně jako zámky se čtyřmi klíči jsou funkční. Vitrína je připravena k okamžitému použití pro obdobnou funkci, kterou plnila v minulosti. Horní a dolní díl lze naložit zvlášť. V případě zájmu mohu zaslat více fotografií, případně je možná i osobní prohlídka předmětu inzerce.

Rozměry:
- výška 191 cm (67+124)
- šířka 132/117 cm
- hloubka 46/33 cm

Naposledy upraveno

Odeslat dotaz Pro kontaktování využijte možnost "Odpovědět na inzerát".
Lokalita: okres Zlín

Všechny inzeráty uživatele

Fotografie:

Další podobné inzeráty: Vitrína, knihovna s řezbovanou výzdobou.

Policová skříňka

Policová skříňka

Prodám policovou skříňku. Délka 220cm, výška 95 cm, hloubka 25cm.

Cena: 1 000,-

TOPlist